“Міжнародний день захисту дітей” - свято в різних країнах світу. В Україні воно відзначається щорічно з 1 червня 1998 року. den zahusty detey

Напевно, цей день заснований для того, щоб нам дорослим нагадувати про те, що всі ми родом з дитинства. Для того, щоб ми зупинились, і за рутиною життя нагадали собі, що діти — це маленькі індивідуми, котрі люблять і хочуть уваги. Їм не важливо, скільки тато й мама заробляє, їм потрібна турбота! Давайте в цей день, кожний дорослий прийде з роботи, обійме свою дитину і в котре нагадає, що вони наш сенс життя. Це наше майбутнє, наше натхнення і наш всесвіт. А якщо ваші діти далеко, зателефонуйте першими. Нехай вони відчують тепло ваших слів навіть на відстані. Давайте вчитися життю у дітей, і радіти і сміятись! Бо в житті стільки дрібниць, котрим можна посміхатись!

Маємо сміливість нагадати всім нам, що є діти, котрі не мають уваги своїх батьків по певним причинам. При можливості допомагайте їм, адже чужих дітей не буває.

Якщо Ви хотіли свою дитину привітати з цим днем але забракло коштів, ми раді Вам допомогти! Порадуйте своїх чад гарною іграшкою, екскурсією, чи навіть порцією найсмачнішого морозива, і головне — увагою! Бо яскраве дитинство — це запорука гарного майбутнього! Любіть своїх дітей всім серцем! Зі святом!