Beluy fon      Нещодавно відбулась грандіозна подія для ТОВ “Мікрокредит”. Ми вдруге стали переможцями в конкурсі    торгових марок - “Фаворит Успіху”, який є першим і єдиним публічним конкурсом в Україні, який шляхом голосувань обирає найкращі торгові марки в різних номінаціях.

      Серед 17 учасників, котрі змагались за перемогу у “Фавориті Успіху” в номінації  “Найкраща програма швидкого готівкового кредитування” , торгова марка Microcredit отримала довгоочікувану перемогу! Ми перемогли за громадськими уподобаннями. Тобто, Ви наші клієнти, споживачі, оцінили наші старання і віддали свій голос нам.

     Ми дуже вдячні організаторам програми “Фаворит Успіху” за такий конкурс. Дякуємо конкурентам, що змушуєте нас бути завжди в тонусі, бо конкурентна боротьба дає поштовх рухатись вперед і не зупинятись. Особливо ми вдячні нашим споживачам, адже ваша підтримка і ваша думка важлива для нас. Ми працюємо і прислухаємось до Вас, намагаємось бути ще кращими! ТОВ “Мікрокредит” зі своїми клієнтами на одному подиху. Ця перемога — це спільне надбання вас, наших клієнтів, і нас. Ми цим пишаємось, бо ми цього варті!Favor 1