karandashСерпень — час коли кожна сім'я, в котрій є школяр, починає активно готуватись до школи. Адже це відповідальний та клопіткий момент. Треба купити багато речей, нічого не забути. І серед різноманіття обрати найкраще і найякісніше для вашого школяра. Проте, збір займає багато часу і сил. Як не упустити чогось важливого?

Для початку складіть список необхідного. Коли Ви чітко бачите перелік, набагато легше зорієнтуватись. Зауважимо, що списки краще складати по групам товарів. Наприклад, канцтовари окремо, одяг окремо. Це допоможе організувати похід по магазинам. При виборі канцтоварів не поспішайте скупити весь магазин. Треба пам'ятати, що гарне, не завжди якісне. Ручка має бути легкою, зручною і підходити вашій дитині. Гумка повина бути м'якою і при стиранні не залишати слідів. Олівці бажано брати м'які, або твердо-м'які. Головним атрибутом школяра є портфель. Купляйте легкі, зручні і ортопедичні портфелі з якісного матеріалу. Нехай він приносить вашій дитині не тільки естетичне задоволення, а й буде гарним помічником.

Що стосується одежі, сучасний ринок дає нам можливість найрізноманітнішого вибору. Хочеться лише зауважити, нехай тканина буде найбільш натуральною.

Купити необхідні речі, це тільки половина процесу збору дитини до школи. Для дітей це завжди стрес, тому що години підйому змінюються, навантаження стають більші. Необхідно і морально почати підготовувати дітей до процесу навчання. Кожен день давайте дитині різні завдання хоча б по 15 хвилин. Нехай почитає, помалює, тощо. Бо зі стрімкого непосидючого образу життя тяжко ввійти в ритм 45 хвилин уроку. Нагадуйте своїй дитині, що навчання це праця, але дуже корисна і необхідна. А головне, не забувайте кожен день говорити своїй дитині, що вона найкраща і що в неї обов'язково все вийде. Динина повина знати про те, що знайде у вас підтримку за будь-яких обставин.

Ми усім бажаємо з натхненням зібратись до школи і запевняємо, що ми при необхідності станемо вашою підтримкою у фінансових питаннях.