flag 1День незалежності в Україні відзначається 24 серпня. Вже 27 років, як Україна здобула таку довгоочікувану незалежність. Адже наша держава впродовж всього свого існування була підвладна Росії, Польщі, Туреччині. При цьому всьому ми завжди мали свою мову та культуру.

Тому, мабуть, День Незалежності України широко відзначається по всій країні. У цей день вшановують пам'ять героїв минулого України, тих, хто воював заради нашої незалежності.

У це свято ми хочемо побажати всім українцям бути справжіми. Справжніми у своїх вчинках і думках. Вірити, що наша незалежність рано чи пізно буде в усьому. Бо ми сильний народ, сильна нація і сильна держава. Бажаємо всім усвідомлення того, що незалежна держава знаходиться у кожному з нас. Об'єднавши загальні зусилля ми доведемо, що ми заслуговуємо поваги і незалежності.

ТОВ “Мікрокредит” українська компанія до останньої крапки в статуті бажає всім гарного свята, добрих стосунків з родиною і сусідами, миру та спокою у державі і натхнення для втілення мрій.