Сегодня мы хотели бы, поделится с вами частью нашего праздника, а так же фото отчётом и поздравлениями. А самое главное - нашим дружным коллективом сотрудников, которые работают по всей Украине. Соединив работу всех сотрудников больше чем в 100 городах, мы представляем большую и конкурирующую компанию, которая на протяжении 5 лет предлагает свои услуги на рынке малопотребительского кредитования.

      Работая в ООО «Микрокредит» вы в первую очередь получаете бесплатное обучение, официальное трудоустройство и большой дружный коллектив. Мы получили большое количество поздравлений и сегодня немного поздравлений вам покажем. И первый наш коллектив, который отправил поздравление, работает в городе Дубно:

 «Шановні друзі та колеги!
Сердечно вітаємо з Днем народження Нашу компанію. Бажаємо, щоб набутий цінний досвід та високі результати роботи з кожним роком були все більшими та кращими, з'являлися нові клієнти та нові друзі, які підтримають у важку хвилину. Успіхів і процвітання Нашій чудовій компанії! »

« Вітаємо нашу фірму, її колектив, і особливо її засновників з днем ​​народження! Бажаємо процвітання та успіхів у бізнесі!
З 5-ти річчям МІКРОКРЕДИТ!!!
Колектив філії в м. Луцьк»

«Вітаємо всіх працівників з ювілеєм! Бажаємо Компанії сталого розвитку, нових досягнень, високих прибутків, а працівникам кар'єрного росту і солідних зарплат!
Зі святом колеги!Колектив філії в м. Чернігів»

«Що таке фірма? Фірма - це люди, це співробітники, це все ми ... А день народження фірми - це чергова річниця нашої спільної роботи, нашого самовідданої праці в одному напрямку! Тому привітаємо насамперед себе і, звичайно, нашого директора, який зумів зібрати такий чудовий колектив! З днем ​​народження нас! Колектив філії в м. Шостка»

«Поздоровляємо Вас із ювілеєм. Зичимо подальших успіхів! Ясного неба і тепла,в житті Вам згоди й порядку,щоб доля світлою була. Колектив філії в м. Ковель»

 lutskdubnochernigov